WashPlanner.pl

Budownictwo, dom i ogród, rtv i agd, lifestyle, diy

Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro
Lifestyle

Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro – nowe możliwości ErpBox

ErpBox jest platformą, która cały czas się rozwija i wprowadza nowe, użyteczne funkcje, aby usprawnić działanie sklepów online, które z niej korzystają.

Jedną z najbardziej istotnych aktualizacji jest automatyczna synchronizacja stanów w Allegro. Na czym dokładnie ona polega, co oferuje i komu się to opłaca?

Kiedy warto prowadzić synchronizację?

Optymalnym rozwiązaniem przy działalności online, jest korzystanie z wielu kanałów sprzedaży. Wliczając w to internetowych gigantów typu Amazon, eBay czy Allegro. Pozwala to na dostęp do szerszej bazy Klientów, lecz wiąże jednocześnie z pewnymi utrudnieniami. W większości sprowadzają się one głównie do problemów z efektywnym zarządzaniem wieloma sklepami jednocześnie. Pewne jest, że automatyczna synchronizacja stanów w Allegro jest podstawą, do uniknięcia błędów i nieścisłości. Z pomocą przychodzi ErpBox, który zapewnia szereg wyspecjalizowanych funkcji.

Obecny zakres możliwości ErpBox w zakresie aktualizacji stanów magazynowych w platformie Amazon to:

  • włączenie aktualizacji stanu magazynowego
  • ułatwienie zarządzania sprzedażą
  • brak ryzyka błędów związanych z ręczną aktualizacją magazynów
  • oszczędność czasu
  • duża kontrola nad faktycznym stanem magazynów

Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro – innowacyjne rozwiązanie platformy ErpBox

Automatyczna synchronizacja stanów w Allegro i pozostałych kanałach sprzedaży jest możliwa dzięki ErpBox. Dopasowany jest on bowiem do prowadzenia działalności na różnych kanałach. Obejmując wszystkie istotne opcje, z których korzystają sieciowi sprzedawcy:

  • Allegro
  • Amazon
  • eBay
  • sklepy internetowego z uwzględnieniem pełnej integracji

Warto zaznaczyć, że jest to proces w pełni zautomatyzowany i dostosowany do potrzeb sklepu. Jest to rozwiązanie pod wieloma względami innowacyjne. A szczególnie w porównaniu do tego, co proponuje konkurencyjne oprogramowanie. Szczegóły dotyczące konfiguracji i uruchomienia tej funkcji znajdziesz tutaj: https://www.erpbox.pl/juz-jest-synchronizacja-stanow-magazynowych-amazon-ebay-allegro-i-manager-ebay-w-erpbox/, ale są również dostępne po zalogowaniu się na konto ErpBox.

Artykuł sponsorowany