WashPlanner.pl

Budownictwo, dom i ogród, rtv i agd, lifestyle, diy

Dom i ogród

Akcesoria do łazienki – jakie można mieć?

W tym pomieszczeniu przebywa się chętnie. Dba o urodę na różne sposoby. Oprócz kosmetyków warto mieć inne produkty. Jakie? Przeczytaj, a dowiesz się więcej.

Dozownik mydła

Kosmetyk ten ma formę płynną. Wygodnie się go używa, gdy zapełniony nim jest dozownik mydła ładnie ozdobiony i dopasowany kolorystycznie do wnętrza. Regularnie można kupować zapas mydła w płynie i przelewać do dozownika, którego są różne rodzaje. To ekologiczne rozwiązanie pozwoli na mniejsze zużycie plastiku. Między innymi dozowniki stojące wygodnie ustawione przy umywalce. Nie kosztują dużo, ale to zależy od materiału, z którego są wykonane. Lepiej zainwestować w coś trwałego. Istnieje także wiszący dozownik mydła przymocowany do ściany. Trzyma się bardzo dobrze i nie spadnie. Świetnie się sprawdzi w toaletach publicznych zlokalizowanych w galeriach handlowych, sklepach i innych.

Wyróżniamy też podział na następujące dozowniki:

Przyciskowe – trzeba nacisnąć przycisk, żeby wydobył się preparat
Bezdotykowe – reagują na czujnik ruchu. Wystarczy mieć dłonie w pobliżu i mydło samo się wydobędzie.
Łokciowe – naciska się łokciem.
Pojemnik na waciki
Większość kobiet używa ich do zmywania makijażu płatki kosmetyczne sprzedawane w opakowaniach. Służą one także do stosowania toniku na twarz oraz płynu micelarnego. Mają wiele zastosowań i pojemnik na waciki pozwoli je ładnie wyeksponować. Nie będą stały w nieestetycznych opakowaniach fabrycznych. Nie są one trwałe i mogą ulec uszkodzeniu, a płatki wypadną na podłogę. Z pojemnika łatwo wydobywa się waciki.

Kubek na szczoteczki do zębów

Mycie zębów jest ważne. Codziennie używa się szczoteczki i pasty. Do tego potrzebny jest kubek na szczoteczkę manualną lub elektryczną. W zależności od tego, co ktoś lubi. Przydaje się do postawienia w nim szczoteczki. Dzięki temu stoi ona wygodnie i nie upadnie.

Mydelniczka na mydło

Popularny kosmetyk, którego używa wiele osób. Dostępne w sklepach ma różne kształty. Mydło w kostce jest dziś ładnie ozdobione, nie wygląda jak preparat do mycia. Popularne są kwiaty, słodycze, owoce, zwierzęta i wiele innych.
Jak widać, jest sporo akcesoriów do łazienki, które mogą tam być używane. Ładnie się skomponują z wystrojem wnętrza. Na półkach, szafkach i wszędzie, gdzie będą stały.